Dzień Olimpijski

Nasze przedszkole wie doskonale, jak zepsuć nam weekend. Dziś obowiązkowe zawody sportowe rozgrywane pomiędzy firmami. Oczywiście nasza obecność była niezbędna i to już o 8.00! Firma, która inwestuje w przedszkole, jest założycielem nazywa Hongfa Group i to pod nich podlegamy. Mamy swój hymn, flagi, koszulki ( tym razem wystroili nas w róż) i wiele innych gadżetów. Ogólnie wszystko jest Hongfa…jak słysze hymn to mnie telepie, w przedszkolu leci codziennie.

Najpierw było uroczyste rozpoczęcie, przemarsz, hymn, powitanie szefów (brawa obowiązkowe i pokłony) i uczestników. W związku z tym, że słaby ze mnie sportowiec robiłam z Radkiem sztuczny tłum i kibicowaliśmy naszej grupie. Nasi nauczyciele  od 2 tygodni ćwiczyli układ skoków przez skakankę, niestety wypadli najgorzej. Opórcz tego były  zawody w koszykówkę, piłkę nożną, biegi, skoki w workach itp. My jak wiadomo bylismy zainteresowani tylko skokami przez skakankę. Niestety nie wiem kto wygrał całość, ale było o co walczyć, bo w nagrodę były puchary i podbno jakaś duża kasa. Całość była po to, żeby utrzymać nas fit i full of energy to work!!

img_6852

4 Komentarze

    • Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i będziemy mogli uczestniczyć w tym zacnym wydarzeniu :) już mówiłam, nawet pokazałam zaproszenia, ale nie wiem czy mnie zrozumieli…tu nigdy nic nie wiadomo, my zawsze dowiadujemy się o wszystkim ostatni.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.