Urodziny Szefa

Impreza na, której trzeba było się pojawić, bo Szef skończył 40 lat. Gdzie świętowaliśmy, ale to chyba za dużo powiedziane?Oczywiście KTV, czyli karaoke. Oj! dawno nie byłam. Okazało się to być największym KTV jakie widziałam. Cała impreza trwała 2 godz  :-D

Tort

Były oczywiście śpiewy i darcie się do mikrofonu. Ciężko to opisać, trzeba przeżyć! Ale człowiek czasami własnych myśli nie słyszy i raczej na takiej imprezie sobie nie pogadamy z towarzyszami. W każdym razie zostało odśpiewane Happy Birthday i wjechał nawet tort. Do tego przemowy, życzenia. Choć nie aż z taką pompą jak u na się celebruje. Zwyczaj wręczania prezentów też nie jest powszechny.

Browarowa wierza

Rzadko spotykamy się wszyscy obcokrajowi nauczyciele, więc była to doskonała okazja. Kto by się spodziewał, ale Tania (Ruska) zmyła się do domu jako pierwsza niby chora, ale pieśń odśpiewała dla Solenizanta. Ochy, achy były, że hohoho!!! Tania jest dość specyficzna, krytyczna i zawsze lubi dogryźć, dorzucić swoje 5 groszy . Jak się z nią dłużej przebywa to można się przyzwyczaić. Tym razem też nie omieszkała rzucić kilku złośliwości. Czasami mam wrażenie, że pluje jadem ;-)

Dowiedziałam się również, że jest konflikt pomiędzy chłopakami Bernim (Artysta z Germani) i Shanem (Stary Wyjadacz, od 5 lat w szkole). Na powitanie Berni rzekł do Shana: Zamknij pysk i ani słowa do mnie! Chłopaki rywalizują, który jest lepszym nauczycielem i jakieś potyczki osobiste mają. Dodam, że mowa o dwóch zamężnych, dzieciatych Panach po 30 :-)

Berni opowiadał mi zabawne historię, bo w wolnych chwilach maluje portrety Chinek. Zgłaszają się do niego różne kobitki droga pantoflową. Wszystko pięknie, fajnie, ale Berni stwierdził, że naoglądały się za dużo Titanica :-D Po sesji rzucają się na niego albo pytają: kochasz mnie? odsłaniają więcej ciała, starają się być wyzywające, uwodzą go itp hahaha umarłam po tych opowieściach, bo to, też doskonały obraz tego jakie Chinki w większości są.

Czeka nas znowu pracujący weekend, bo w następnym tygodniu znowu święta na chińskiej ziemi. Mnie to bardzo denerwuję, bo nic z tego wolnego nie mam. Musimy oddać niedzielne lekcje i pracować w wolny dzień. Nie ma nic za darmo. U nas się odrabia, żeby mieć dodatkowy wolny dzień, a tu niestety.

To tyle ploteczek na dziś z chińskiej ziemi ;-)

1 Komentarz

  1. Istnieją rodzaje informacji oferty pracy kompletne i aktualne, ponieważ szkoły publiczne są zobowiązane do, ale niestety w niektórych przypadkach, zadanie nie będzie znaleźć na stronie internetowej. W tym przypadku, informacje powinny być zgłaszane i pracodawcy stosują potencjalnych ogłoszenia o pracy w trybie online. Bank słów jest dość duży, ale z pomocą opiekuna, udało mi się je ujarzmić. Jako nauczyciel, wiem, jak trudno jest nauczyć się języka obcego, zwłaszcza chińskiego. Na początku wpadłem wszystkie miejsca pracy w Gdańsku, a następnie natknąłem http://preply.com/pl/gdansk/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-chińskiego nauczyciel język niemiecki naprawdę polecam, chińskiego na najwyższym poziomie. Duża baza ofert pracy, znajdują się nie tylko nauczycieli, ale także uczniów.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.